Nauda

FarmSight – išmanaus ūkininkavimo strategija

Egzistuoja daugybė faktorių, kurie įtakoja kiekvieno ūkio pelningumą, pvz.: chemikalų, kuro, darbo jėgos kaina, nekalbant apie užaugintos produkcijos supirkimo kainą. Šių faktorių mes įtakoti negalime – tačiau nenuleidžiame rankų.

Mums rūpi, kad Jūsų technika ir John Deere technologijos Jūsų ūkiui kurtų tvarią ir pelningą pridėtinę vertę.

Dirbkite greičiau, tiksliau ir mažinkite veiklos sąnaudas, kurios padidins Jūsų ūkio pelningumą per sumažėjusią produkcijos savikainą.
 

1

Automatinio vairavimo sistema

Dirbame su 5m. darbinio pločio padargu, lauką kurio kraštinės 100m. x 100m. (1Ha). Naudodamiesi Automatiniu vairavimu, eliminuojant persidengimus šį lauką sudirbti Jums reikės 20 pravažiavimų be didesnių pastangų.

Praktika rodo, kad dirbant 5m. padargu daromas ~30cm. perdengimas. Todėl tą patį lauką sudirbti Jums reikės 22 pravažiavimų t. y. 10% daugiau sąnaudų kurui, laikui, trąšoms, sėkloms, technikos amortizacijai ir t.t. Sezono pabaigoje galite pastebėti, kad nukūlėte 200 Ha, o kasmet sudirbate 220 Ha.

2

Automatinė purkštuvo sekcijų valdymo sistema

Kiekvienas agronomas pasakys kaip svarbu laikytis tikslios augalų apsaugos ir auginimo technologijos chemikalų išpurškimo normos. Įrodyta, kad automatinė sekcijų valdymo sistema padeda sutaupyti 3-5% sumos, skirtos chemikalams kasmet, be to augalai yra neperpurškiami bei vegetuoja tolygiai, tiesiogiai įtakodami derlingumą.

3

John Deere operacijų centras

Tikslioji žemdirbystė paremta iš laukų surinktų duomenų rinkimu, sisteminimu ir analize. Technikoje integruoti jutikliai ir technologijos renka pirminę informaciją apie atliktą darbą ir jo rezultatus. Šie duomenys realiu laiku bevielio interneto pagalba yra sisteminami nemokamoje John Deere internetinėje platformoje bei suteikia galimybę optimizuoti agronominius ir logistikos sprendimus bei padidinti viso ūkio produktyvumą mažinant bendrąsias sąnaudas.

4

JD Link telematikos sistema

Svarbiausias John Deere telematikos sistemos darbas yra užtikrinti, kad technika dirbtų tada kada reikia ir maksimaliu našumu. Šios sistemos pagalba, mes interneto pagalba galima sužinoti kaip „jaučiasi“ technika ir esant poreikiui inicijuoti smulkų gedimo remontą, užkertant kelią stambaus gedimo atsiradimui. Naudodami nuotolinę diagnostikos sistemą problemas galime spręsti ir nuotoliniu būdu. Maksimaliai greitai, be būtinybės vykti prie technikos. Kiekviena sutaupyta minutė darbymečio metu tiesiogiai įtakoja ūkio pelningumą.

5

Prisijungimas prie valdymo monitoriaus realiu laiku (RDA)

Integruotos technologijos ir valdymo monitoriai, kartais sukelia tam tikrus nepatogumus prie to nepratusiems operatoriams. Esame pasirengę nuotoliniu būdu padėti atlikti technikos nustatymus be būtinybės vykti į laukus tiesiog iš bet kurio įrenginio turinčio internetinį ryšį.

Reikia pagalbos?
Palikite savo kontaktus - mes
susisieksime su Jumis:

sutinku, kad mano asmeniniai duomenys būtų naudojami su manimi susisiekti